•  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •  26414134 - ۰۲۱

تغذیه

نیاز غذایی کودک 6ساله چقدر است؟

تغذیه کافی و مناسب برای رشد و تکامل کودک ، لازم و ضروری است. کودک دو ساله به خوبی می تواند قاشق و چنگال و لیوان را در دست خود نگه دارد و از آن ها استفاده کند. کودک در این سن برای غذا خوردن مشکلی ندارد و غذا خوردن برای او گیج کننده نیست. اما گاهی اوقات هم ریخت و پاش هایی دارد که عمدی نیست.

غذاهای مضر برای یادگیری دانش آموزان

تحقیقات اخیر نشان مى‌دهد که مصرف قند زیاد باعث ایجاد استرس در مغز می شود. براى مثال نیم ساعت پس از خوردن یک ماده ی شیرین، کالرى آن به سرعت مى‌شکند و گلوکز خون کودک بالا مى‌رود. اگرچه ماهیچه‌ها و دیگر بافت هاى چربى آن را براى استفاده های بعدی ذخیره مى‌کنند، ولی بافت مغز نمى‌تواند این کار را انجام دهد.

در مدرسه چه بخوریم؟

با توجه به نزدیک شدن فصل بازگشایی مدارس، مطلب زیر را که درباره بهداشت عمومی و بهداشت محیط در مدارس، تغذیه دانش‌آموزان و رعایت نکات بهداشت فردی از سوی دانش‌آموزان است، برایتان آورده‌ایم.

تغذیه کودک شیر خوار از 6 تا 12 ماهگی

بعد از 6 ماهگی نیاز های غذایی شیرخوار به تنهایی با شیر برآورده نمی شود و لازم است علاوه بر شیر مادر ،تغذیه کودک با غذاهای نیمه جامد نیز شروع شود. علاوه بر تامین انرژی ، تغذیه تکمیلی ، دوران بسیار حساسی برای ایجاد عادات صحیح غذایی و استفاده از غذای سفره خانواده است . بهترین سن شروع غذای کمکی بعد از پایان ماه ششم زندگی است

فرم ورود

راه های تماس با فرامهد

سه راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی فرامهد وجود دارد .اولین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. دومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید .و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن فرامهد می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل فرامهد : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس فرامهد : 26414134-۰۲۱
آدرس سایت رسمی فرامهد : www.faramahd.ir