•  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  •  26414134 - ۰۲۱

فناوری روز

آموزش علوم کامپیوتر بعنوان یکی از اساسی ترین نیازهای روزمره در دستور کار این مهدکودک قرار دارد. این مهد با استفاده از تجهیزات مدرن و گسترده خود و نیز با بکارگیری مربیان مجرب، آموزش های کامپیوتر مناسبی را ارائه می نماید.

سنین بسیار مهم

همانگونه که در بسیاری از آموزش های مدرن یافته می شود، سنین خردسالی با اهمیت ترین سنین آموزشی می باشند و سن 5 سالگی نیز می تواند تاثیر بسیاری بر نحوه ی یادگیری و بطورکلی موفقیت کودکان داشته باشد.

کودکان آزاد

آزادی نسبی کودکان در دوران طفولیت لازمه ی رشد شخصیتی آنان می باشد. این مجموعه با لحاظ نمودن محدودیت های تربیتی و آموزشی، آزادی مناسب و قابل توجهی را برای کودکان قائل می باشد.

امکانات گسترده

امکانات گستره ای نظیر وب سایت اطلاع رسانی، پرتال مهد، دوربین های مداربسته و دیگر امکانات کاربردی این مجموعه، باعث می شود والدین گرامی بتوانند بسادگی روند رشد فرزند خود را در جنبه های مختلف کنترل و بررسی نمایند.

Error
  • You are not authorised to view this resource.

راه های تماس با ما

مطالب آموزنده

فرم ورود

راه های تماس با فرامهد

سه راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی فرامهد وجود دارد .اولین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. دومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید .و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن فرامهد می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل فرامهد : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
شماره تماس فرامهد : 26414134-۰۲۱
آدرس سایت رسمی فرامهد : www.faramahd.ir