•  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  •  26414134 - ۰۲۱

پرتال فرامهد

(پرتال جامع مديريت مهدکودک و پيش دبستانی "فرامهد")

 

امروزه با گسترش فن آوری اطلاعات و نفوذ آن در تمامی زمینه ها لزوم استفاده از این ابزار در نگهداری اطلاعات و گزارشگیری دقیق از آنها احساس می شود.

 

از طرفی استفاده از فن آوری اطلاعات در انجام امور ،باعث دقیق شدن محاسبات و گزارشها و جلوگیری از خطای انسانی و همچنین زیاندهی به سبب آن می گردد،  که سالانه مبالغ هنگفتی سود دهی را به همراه خواهد داشت.

علاوه بر این با استفاده از نرم افزار ها میتوان داده ها و اطلاعات را با نظم بیشتری نگهداری نمود و نیاز به فضاهای خاص جهت بایگانی اطلاعات منتفی می گردد.همچنین قابلیت جستجوی اطلاعات در یک نرم افزار موجب بهره وری زمانی و پاسخگویی آسانتر نسبت به سیستم های سنتی می گردد.

 

از سویی دیگر با توجه به افزایش سطح آگاهی اقشار گوناگون جامعه و بالا رفتن سطح توقعات و همچنین توجه ویژه اولیا به کودکان خود ، نیاز به ابزارهای سنجش کودکان و کنترل رفتارها ،مهارتها و  عملکردهای آنان احساس می گردد که می توان این موارد را در قالب ارزیابی نرم افزاری به آنان ارائه نمود.

 

در همین راستا مجموعه پدرون پس از مطالعات فراوان و دریافت راهنمایی های لازم از  سوی کارشناسان ذی ربط و صرف زمان زیاد اقدام به طراحی، تدوین و پیاده سازی پرتال جامع مدیریت مهدکودک و پیش دبستانی با نام تجاری ”فرامهد“ نموده است.

 

در این نرم افزار علاوه بر طراحی امور گوناگون مربوط به کودکان ، توجه ویژه ای به امور مالی مهدکودک نیز شده است . به طوریکه می توان در هرلحظه عملکرد کلیه  دارایی ها ، هزینه ها و میزان سود و زیان مهدکودک را مشاهده نمود .

همچنین طراحی ساده و زیبای نرم افزار مدیران مهد را قادر می سازد تا بدون  داشتن اطلاعات گسترده مالی بتوانند به راحتی با گزینه های نرم افزار کار کنند.

 

همچنین با به کارگیری ابزار ارزیابی مهارتی و رفتاری کودک در نرم افزار ، علاوه بر سنجش کودک در ابعاد مختلف می توان اولیاء آنان را نیز در امر تعلیم و تربیت فرزندانشان یاری رساند.

 

امید است این محصول که با دقت و زحمات فراوان مورد تالیف قرار گرفته است بتواند خدمتی هرچند کوچک را در راستای پرورش جامعه ای پویا ارائه نماید.

 

برخی از امکانات نرم افزار:

- ثبت و ارسال كليه فعاليتهاي كودكان در مجموعه مهدكودك براي والدين

- نمايش نموداري ارزيابي هاي آموزشي ، جسماني ، شخصيتي و رشد و ...

- نمايش كليه رويدادهاي مربوط به مهد كودك اعم از كلاسها ، اردوها ، جلسات و... بروي تقويم هوشمند نرم افزار و ارسال براي اولياء 

- ثبت بيش از 12 پروفايل كه نشان دهنده كليه آموزشهاي مهارتي ، آموزشي و...براي هر كودك بصورت مجزا

- ثبت حضور و غياب ، تكاليف ، برنامه غذايي ،گالري تصاوير

- واكسن هاي كودكان با امكان يادآوري بصورت كاملا هوشمند 

- سطح دسترسي براي مدير ، مربيان و والدين بصورت مجزا جهت دسترسي به موارد مرتبط با هر فرد بصورت هدفمند

- ثبت بازي بصورت هدفمند بر اساس گروهاي سني مختلف در زمينه هاي تقويت خلاقيت ، هوش و مهارت و...

- تشويق خانواده ها در امر آموزش كودكان خود

- ثبت آموزشهاي صورت گرفته توسط مهد كودك و تشويق و ترغيب خانواده ها به تمرين اين آموزه ها با كودك

- تسهيل ارتباط مستقيم بين والدين و مديريت توسط سيستم پيام رسان داخلي پورتال

- اطلاع رساني هوشمند از طريق اس ام اس

- اطلاع رساني تمام وقايع به صورت هوشمند از طريق اس ام اس بصورت كاملا برنامه ريزي شده از قبيل زمان شهريه ، تبريك توليد و...

 

فرم ورود

راه های تماس با فرامهد

سه راه متفاوت برای تماس با گروه پشتیبانی فرامهد وجود دارد .اولین راه ارسال تیکت است که در آن صورت تیکت شما بررسی و بدان پاسخ داده می شود. دومین راه به ایمیل های شرکت که در سایت نیز درج شده اند ایمیل ارسال نمایید .و آخرین راه نیز تماس با شماره تلفن فرامهد می باشد.هدف ما رضایت شماست.

آدرس ایمیل فرامهد : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تماس فرامهد : 26414134-۰۲۱
آدرس سایت رسمی فرامهد : www.faramahd.ir